Пам'ять - гірка, як сльози, вічна, як небо…

Дата: 12.02.2024 11:58

В пору життєвої зрілості зупинився земний шлях мужнього воїна та патріота.  Війна забрала життя Бондаря Олександра Володимировича, 27 травня 1969 року народження, жителя с.Рахни-Лісові Шпиківської громади.

Солдат Бондар Олександр Володимирович служив стрільцем 3 відділення 2 патрульного взводу 1 патрульної роти 2 патрульного батальйону.

07 лютого 2024 в районі населеного пункту Старомайське Волноваського району Донецької області, російський окупант обірвав життя нашому Герою-захиснику.

Олександр Володимирович - це людина, в якої були головними якостями – порядність і людяність. Добрим словом і світлим спомином згадують нашого земляка всі, з ким він товаришував, працював, спілкувався, хто його поважав, цінував та любив. Він назавжди залишиться в пам'яті, адже вона гірка, як сльози, вічна, як небо.

Тульчинська районна державна адміністрація висловлює  щирі слова співчуття рідним та близьким Олександра Володимировича, бойовим побратимам. Розділяємо гіркоту втрати та сумуємо разом із вами.

Вічна пам’ять і слава Герою, який віддав життя за Україну!