Відбулась виїзна нарада з головами територіальних громад району
Сьогодні, 14 лютого, на базі Вапнярської селищної ради, під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка відбулась нарада з головами територіальних громад району.
Спільно із своїми заступниками Володимиром Скалієм та Сергієм Чепернатим, очільник району довів доручення Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова.
Присутні обговорили стан виконання завдань з оповіщення військовозобов'язаних та мобілізації людських ресурсів до лав Збройних сил України.
Зосередили увагу керівників органів місцевого самоврядування на участі у доукомплектуванні військових частин та збройних формувань, які забезпечують обороноздатність області та району, необхідним обладнанням, оснащенням та устаткуванням.
Також порадились щодо механізмів взаємодії органів місцевого самоврядування з обласною і районної військовими адміністраціями та військовими частинами з метою уникнення порушень бюджетного законодавства.