Він Ангелом повертається додому...

Дата: 15.02.2024 15:17

Йому назавжди 24 роки, він пішов у вічність і вже назавжди у лавах Небесного війська. Йому б ще жити творити, любити. Проте, не судилося. Окупант обірвав життя Коропію Вадиму Михайловичу, 10 листопада 1999 року народження, жителю смт.Кирнасівка Тульчинської громади.

Відважний, завзятий, мужній воїн, сильний духом, сповнений сил та енергії, без страху взяв до рук зброю і став на захист Батьківщини.

Солдат Коропій Вадим Михайлович служив гранатометником 3 механізованого відділу 3 механізованого взводу механізованої роти.

07 лютого 2024 року наш Герой-захисник отримав поранення та був евакуйований до КП «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечнікова», де 14 лютого 2024 від отриманих травм помер.

Вадим Михайлович гідно виконував свій військовий обов’язок, боровся з окупантом за рідну землю, за незалежність України.

Вічна пам’ять нашому воїну. Щирі співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам та близьким Вадима. Це тяжка та непоправна втрата, яка болить усім нам.

Честь та слава захиснику України!