Як і українські солдати, військові журналісти здатні на самопожертву в ім’я перемоги України, - Сергій Борзов

Дата: 16.02.2024 10:18

Новини з передової розпочинають, наповнюють і завершують інформаційну добу України.військові журналісти

Ризикуючи життям і здоров’ям, військові журналісти роблять усе можливе, аби донести достовірну інформацію про події на фронті.

Саме ви спростовуєте фейки ворожої пропаганди, якими вона щодня атакує з численних сайтів, телеграм-каналів та інших рупорів.

Доносите всьому світу про злочини окупантів.

"Як і українські солдати, військові журналісти здатні на самопожертву в ім’я перемоги України. Глибока шана всім, хто вже не повернеться з передової до своїх родин та редакційних колективів... Віримо – Україна переможе!", - зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов.