Тепер нашу незалежність оберігає ще один воїна Небесного війська
Брацлавська громада отримала чергову трагічну новину втрати. Російський окупант забрав життя Варушечкіна Владислава Миколайовича, 13 червня 1998 року народження, жителя с.Вовчок Брацлавської громади.
Двадцять п’ять літ – сама таким за довгим виявився його життєвий шлях. Попереду реалізація знань, мрій та бажань. Проте, його життя обірвалось на самому злеті.
Матрос Варушечкін Владислав Миколайович став на захист Батьківщини. Людина з великим мужнім серцем та чистою душею. Служив гранатометником 3 відділення морської піхоти 1 взводу морської піхоти 1 роти морської піхоти.
10 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в населеному пункті Кринки Херсонської області його життєва зірка згасла.
Світлий, добрий юнак, саме такий спомин про нашого Героя-захисника назавжди залишиться у серцях та пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто його знав, любив та поважав.
Пам’ятаємо, що Владислав Миколайович пожертвував життям, захищаючи незалежність України та наше спокійне майбутнє. Ціна свободи надвисока, тож ми над усе маємо зберегти пам’ять про відважного Воїна.
Вічна слава Герою!