20 лютого – День Героїв Небесної сотні

Дата: 20.02.2024 08:00

«Залишаємося гідними своїх Героїв! – із цим гаслом Україна вдесяте вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

День Героїв Небесної сотні – це трагічний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України.

Українці проливали кров за вільне, демократичне майбутнє.

Сьогодні, в умовах війни, надзвичайно важливо не забувати, з чого все починалось. Бо це фактично була перша битва російсько-української війни.

Вшановуючи Небесну Сотню, ми вшановуємо не лише тих 107 героїв, а й усе те Небесне Воїнство, яке боронило і боронить нашу країну, віддаючи найцінніше – своє життя.

Боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників вирушили захищати Україну від ворожого окупанта. Ми віримо, що перемога буде за нами, бо ми боронимо свою землю, рідну країну.

Схиляємо голови перед подвигом тих, хто ціною власного життя відстояв право держави йти демократичним шляхом.

Вічна і світла пам’ять Патріотам, Героям Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу…

Не забудемо!

Герої не вмирають!