На Вінниччині підтримка ветеранів війни та їх родин – у пріоритеті

Дата: 19.02.2024 16:37

В області тривають культурно-розважальні заходи для ветеранів війни та їхніх родин.В області тривають культурно-розважальні заходи для ветеранів війни та їхніх родин.

За сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА, минулого тижня Захисники та Захисниці відвідали академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Садовського. Дивилися кримінальну комедію «Смішні гроші».

Для поціновувачів українських народних пісень і танців у Вінницькій обласній філармонії  ім. Миколи Леонтовича виступив академічний ансамбль «Козаки Поділля». Артисти презентували насичену патріотичну програму.

Діти Героїв традиційно провели уікенд в Обласному ляльковому театрі. Вони переглянули вистави «Подорож маленької зіроньки» і «Даринка Сніжинка».

Вкотре дякуємо за співпрацю нашим партнерам. Ваш внесок в підтримку ветеранів війни є дуже потрібним і важливим.