Герої  поміж нас

Дата: 20.02.2024 08:48

Маємо за честь привітати з нагородою справжнього воїна, мужнього захисника, Бойка Олега Миколайовича, який  нагороджений відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий хрест».

Олег Миколайович, житель с.Городківка Городківської громади.

Кожного дня ризикуючи власним життям та здоров’ям, спільно із побратимами дає відсіч  окупаційним російським військам.

Учасник АТО/ООС, старший солдат боронить нашу Батьківщину на Донецькому напрямку.

Нагороду Бойку Олегу Миколайовичу  вручили за сумлінне виконання поставлених завдань, проявлені мужність, героїзм, патріотизм та бойові заслуги під час захисту України від ворога. Такі досягнення підтверджують силу характеру, відвагу та самопожертву у великій справі.

Дякуємо Вам, Олеже Миколайовичу, за можливість вільно жити на рідній землі. Нехай береже Вас Господь і всі Янголи Всесвіту.

Пишаємося кожним нашим захисником! Завдяки відважності таких самовідданих патріотів довгоочікувана перемога неодмінно буде нашою!

Слава Україні!