Продовжуємо уклінно дякувати за захист української землі

Дата: 21.02.2024 09:26

Війна змінила кожного жителя України. Змусила взяти до рук зброю та стати на захист Батьківщини.  Саме так вчинив сорокавосьмирічний Снігур Сергій Михайлович, житель смт. Крижопіль Тульчинського району. Змінивши мирну професію будівельника на військового.

Солдат Снігур Сергій Михайлович спільно із побратимами давав відсіч російському окупанту на Донецькому напрямку, в районі населених пунктів  Красногорівка та Невельське.

За проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою Сергій Михайлович відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий хрест».

Також нашого земляка нагороджено медаллю «За оборону рідної держави». Її вручив командир військової частини,   за  мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку.

Ми усі маємо знати про таких захисників, як Сергій Михайлович і памʼятати,  що вони роблять для нас кожного дня і якою дорогою ціною ми маємо змогу жити у відносно мирних умовах.

Доземний Вам уклін і слава. Дякуємо за звитяги.

Слава Україні!!!