Лютий – місяць, який не закінчується

Дата: 24.02.2024 08:00

Сьогодні, 24 лютого 2024 року виповнюється 730 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку росія розпочала проти України 10 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Ця війна вже забрала сотні тисяч життів. Мільйонам людей довелося залишити свої домівки і шукати притулку в інших країнах.

Ми пройшли важкі часи, але ми не зламались.

За ці два роки, що минають від повномасштабного вторгнення, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

Проте незважаючи ні на що, ми продовжуємо тримати оборону та чинити спротив.

Наш шлях до Перемоги не буде легким, але ми не можемо зупинятися і не маємо права на втому. Кожен на своєму місці мусить робити задля неї все, що в його силах.

Ця війна, яка триває вже 10 років, зробила нас сильнішими, витривалішими та сміливішими. За цей час ми стали єдиним фронтом, який безупинно продовжує боротьбу за свободу та незалежність нашої країни!

Шануємо кожного полеглого захисника. Співчуваємо родинам загиблих. Уклінно дякуємо вам, Герої вже Небесного війська.

Дякуємо кожному солдату, який боронить Україну на передовій, дякуємо медикам за врятовані життя, дякуємо волонтерам, партнерам, дякуємо кожному, хто зміцнює оборону й забезпечує українських воїнів усім необхідним, дякуємо усім активістам, які борються за нашу країну в тилу!

Разом ми – сила! Разом переможемо!

Слава Україні!

начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк