Дата: 22.02.2024 10:58

Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.Двох захисників з Вінниччини нагороджено Почесними нагрудними знаками Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест»

Військовослужбовець із Барської міської громади Денис МАЗУР за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету України, нагороджений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» та «Гілка дубового листя"- це повторне нагородження високою відзнакою Головнокомандувача ЗСУ.

За словами очільника області, з серпня 2014 року Денис брав участь в АТО/ООС у складі батальйону спецпризначення, є учасником бойових дій. Зараз  він – оператор відділення авіаційних комплексів 28 окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового походу.

За проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, «Золотим хрестом» нагороджено 23-річного Дениса ГЕРАСИМЧУКА з села Уладівське Калинівської громади, що у Хмільницькому районі. Повномасштабне вторгнення захисник зустрів у лавах ЗСУ, де служив за контрактом. Відтоді він мужньо стоїть на захисті Батьківщини.

«Дякую нашим воїнам за стійкість та відвагу! Дякую кожному, хто боронить нашу країну!» - підкреслив Сергій Борзов.