На фронті загинув вірний син Українського народу

Дата: 22.02.2024 12:45

Розірвані душі, розірвані сім'ї, сльози рідних від того болю, що несе із собою кожна російська ракета, кожний снаряд.

Краються серця нашого народу за загиблими синами та доньками, за всіма, хто боронить нашу землю від рашистів.

Чергова трагічна новина для Тульчинської громади.

Небесне військо поповнив солдат Бушняк Михайло Григорович, 20 січня 1973 року народження, житель с.Нестерварка.

Був прийнятий на військову службу під час мобілізації 25 лютого 2022 року Тульчинським РТЦК та СП.

Служив стрільцем-помічником гранатометника 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти.

20 лютого 2024 року від вогнепального поранення не сумісного з життям в населеному пункті Сєверне Донецької області життя Михайла Григоровича обірвалось.

Схиляємо голови у скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, розділяємо біль непоправної втрати, вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України.

Вічна шана Герою Української Нації!

Герої не вмирають, вмирають вороги!