Участь у виїзному засіданні Спостережної комісії Тульчинської РВА

Дата: 22.02.2024 12:46

Сьогодні, 22 лютого за участі заступника начальника районної військової адміністрації, голови спостережної комісії  Володимира Скалія,  на базі Крижопільського ВЦ 113, відбулось чергове виїзне засідання спостережної комісії при Тульчинській районній військовій адміністрації.

В ході роботи було розглянуто 4 заяви від засуджених щодо застосування статті  82 Кримінального кодексу України, а саме заміни невідбутої частини покарання більш м'яким покаранням.

З різних причин усім заявникам було відмовлено щодо їх клопотань.

Голова спостережної комісії   наголосив на важливості здійснення громадського контролю за дотриманням прав, свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання, залучення до цієї діяльності громадських організацій,  надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.