Участь у виїзному засіданні Спостережної комісії Тульчинської РВА
Сьогодні, 22 лютого за участі заступника начальника районної військової адміністрації, голови спостережної комісії Володимира Скалія, на базі Крижопільського ВЦ 113, відбулось чергове виїзне засідання спостережної комісії при Тульчинській районній військовій адміністрації.
В ході роботи було розглянуто 4 заяви від засуджених щодо застосування статті 82 Кримінального кодексу України, а саме заміни невідбутої частини покарання більш м'яким покаранням.
З різних причин усім заявникам було відмовлено щодо їх клопотань.
Голова спостережної комісії наголосив на важливості здійснення громадського контролю за дотриманням прав, свобод і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання.