25 лютого — День української жінки
Ніжна, мила, чарівна, сильна, смілива, відважна. Це все про українську жінку.
Споконвіку жінка – берегиня сімейного затишку, вона символізує захист, добро і мир.
Українська жінка уособлює в собі не лише ніжність, красу та хазяйновитість, але й мужність та відвагу. Сьогодні чимало жінок захищають Україну. Одні зі зброєю, інші — забезпечують тил.
Любі жінки!
Саме ви надихаєте нас чоловіків на шляхетні вчинки, щодня даруєте нам любов, турботу, душевний спокій і затишок. Переконаний, що труднощі та негаразди минуться і ніщо не буде затьмарювати вашої посмішки, а на ваших очах бринітимуть лише сльози радощів.
Низький вам уклін від усіх чоловіків, щирі побажання добра і найскорішого настання миру. Нехай Господь убереже вас і ваші родини від горя і втрат в ці тяжкі дні. А ще, непохитної віри вам у нашу перемогу.
Ви – чарівні!
Зі святом вас – Днем української жінки!
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк