Віримо в ЗСУ та працюємо задля Перемоги. Все буде Україна! - Сергій Борзов

Дата: 24.02.2024 09:47

Немає такого світу, де можна дозволити  рашизму  перемогти.

Десять років тому - в лютому 2014-го, російська федерація розв’язала війну проти України, окупувавши Автономну Республіку Крим та окремі райони Донецької і Луганської областей.

А сьогодні минає вже два роки від початку повномасштабного вторгнення рф.

"Ми свій шлях - воля або смерть, вже вибрали! Український народ не злякався й не скорився. - зауважив Начальник ОВА Сергій Борзов. - Наші квітучі села й міста перетворились на криваві поля битви… Воєнні злочини, вчинені російськими загарбниками в Україні, шокували світ. Збройна агресія проти нас підірвала стабільність Європи та завдала підступного удару глобальній безпеці".

Ми будемо разом з Україною стільки, скільки буде треба – стверджують світові лідери.

Ми будемо битися, поки не повернемо всі свої землі - кажуть українці.

"Десятиріччя страшної війни змінило нас. А два останні пекельні роки  повномасштабного вторгнення загартували і зробили сильними як ніколи. Віримо в ЗСУ та працюємо задля Перемоги! Все буде Україна!" - підкреслив очільник області.