Ворог обірвав ще одне життя захисника України, приніс страшне горе в родину
Лють і ненависть, розпач і відчай, біль і сльози принесла війна в кожну українську родину. Не оминула вона родину Cакуличів з смт.Брацлав.
23 лютого 2024 року, в результаті стрілецького бою з противником, поблизу населеного пункту Терни Лиманського району Донецької області російський окупант обірвав життя Cакулич Івану Юрійовичу.
Життєва зірка нашого захисника згасла на сорок п’ятому році життя.
Призваний на військову службу за мобілізацією Тульчинським РТЦК та СП, солдат Cакулич Іван Юрійович служив номером обслуги 1 механізованого відділення 2 механізованого взводу 3 механізованої роти.
На жаль, ми втрачаємо молодих патріотів, перспективних людей, мужніх захисників України. Це неможливо осягнути.
Схиляємо голови у скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Івана Юрійовича, розділяємо біль непоправної втрати, вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України.
Вічна слава Герою!