Сьогодні патронат – найкращий варіант для сім’ї, яка опинилася у кризовій ситуації.
Дата: 28.02.2024 08:15
Кількість переглядів: 29
Особливість цієї послуги – екстреність та убезпечення дитини від остаточного розриву контактів з біологічними батьками й потрапляння до інституційних закладів.
27 лютого 2024 року працівники служби у справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації надали методичну та консультаційну допомогу працівникам служби у справах дітей Городківської сільської ради щодо впровадження послуги патронату над дитиною на рівні громади. На робочій зустрічі обговорено актуальні питання та алгоритм реалізації послуги патронату та питання захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей територіальної громади.