Чорні звістки не дають милуватися сонцем і дивитися у блакитне небо. Чергова втрата. Знову горе.

Дата: 29.02.2024 09:42

Вчора на колінах та з квітами в руках Брацлавська громада прощалась з Cакуличем Іваном Юрійовичем, життя якого забрав російський агресор. А сьогодні знову чергова трагічна новина про смерть жителя смт.Брацлав.

Тепер навічно в небесному строю  Куций Сергій Сергійович, який народився 2 вересня 1965 року в с.Грабовець.

Наш земляк після закінчення Брацлавської школи вступив на навчання до Брацлавського сільськогосподарського технікуму. Далі строкова служба в армії. У 1993 році закінчив Інститут підготовки кадрів СБУ. До 2001 року працював на оперативних посадах в Служби безпеки України.

З початком АТО на території Донецької та Луганської областей намагався вступити до лав ЗСУ, але через стан здоров’я його рапорт був відхилений.

В 2020 році Сергій Куций долучився до добровольчого підрозділу, який діяв на території Луганської області, там і зустрів повномасштабну агресію російської федерації. Призваний на військову службу з 17 березня 2022 року Коломийським РТЦК та СП Івано-Франківської області.

Приймав участь в обороні Києва та бойових діях під Лиманом, разом із побратимами давав відсіч російському агресору на Запорізькому напрямку.

Служив спеціалістом другого відділення військової частини у званні капітан.

27 лютого 2024 року життєва зірна нашого оборонця згасла.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, односельцям, друзям, побратимам, усім хто знав Сергія Сергійовича. Ми в неосяжному боргу  перед нашим земляком-Героєм.

Вічна пам’ять та Царство небесне! Герої не вмирають - вони вічно живуть у наших серцях!