Знову схиляємо голови в скорботі
Війна триває. І ми, на жаль, продовжуємо втрачати Героїв, які виборюють наше українське майбутнє.
Одна за одною трагічні новини линуть в Томашпільську громаду.
Лави Небесного війська поповнив ще один земляк, Герой - Соляр Валерій Іванович, 12 жовтня 1971 року народження, житель села Олександрівка.
Прийнятий на військову службу під час мобілізації 1 березня 2022 року Тульчинськм РТЦК та СП, солдат Соляр Валерій Іванович служив майстром-номером обслуги 2 мінометного взводу мінометної батареї.
26 лютого 2024 року в населеному пункті Сєверне Донецької наш Герой-захисник отримав вогнепальне поранення не сумісне з життям, в результаті чого загинув.
Рани непоправної втрати не загояться, але жертва ціною в життя не буде марною.
Разом із рідними та близькими у скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Розділяємо біль рідних, близьких, друзів, побратимів.
Вічна шана Герою!