Двом вінничанам присвоєно почесне звання «Заслужений енергетик України»

Дата: 29.02.2024 15:20

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов привітав двох вінничан, яким Указом Президента присвоєно почесне звання «Заслужений енергетик України»:Начальник ОВА Сергій Борзов та енегретики, які отримали почесні звання

ДАВИДОВА Леоніда Михайловича — начальника служби акціонерного товариства «Вінницяобленерго»

СОВИКА Сергія Семеновича — електрослюсаря служби акціонерного товариства «Вінницяобленерго».

«Вручати відзнаки таким людям – за честь! – підкреслив очільник області. – Дякую за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану. Ваша мужність і самовідданість у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури достойна найвищих нагород. Разом до Перемоги!».