Відбулась чергова 45 сесія Піщанської селищної ради 8 скликання

Дата: 01.03.2024 13:54

Сьогодні, 1 березня,  відбулась чергова 45 сесія Піщанської селищної ради 8 скликання.

В  роботі якої, за дорученням очільника району, взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.

Сесійний день видався продуктивним, депутати опрацювали ряд важливих питань, які стосувались забезпечення життєдіяльності громади та її жителів.

У ході засідання сесії було заслухано питання, які стосувалися  освітньої галузі, та прийнято відповідні рішення, а саме:  затверджено

Стратегії розвитку комунальних закладів освіти.

Підтримали депутати і проєкти рішень по ряду земельних та фінансових питаннях.

Заслухали звіт Піщанського селищного голови  за 2023 рік.

Затвердили звіт про виконання Фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради за 2023 рік та затвердили на 2024.

Депутатами селищної ради підтримано питання внесення змін до «Програми підтримки Захисників і Захисниць України та членів  сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2021-2025 роки» (в новій редакції).