Україна продовжує втрачати своїх найкращих синів у боротьбі з російським окупантом
Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших воїнів.
Щодня мужні українські захисники протистоять російській навалі, тримаючи позиції на передній лінії оборони. Одним із таких відважних воїнів був солдат Яричевський Віктор Анатолійович, 18 серпня 1980 року народження, житель міста Тульчин.
28 лютого 2024 року, в районі населеного пункту Григорівка Бахмутського району Донецької області відбувся останній бій військовослужбовця.
На жаль, ми втрачаємо молодих патріотів, перспективних людей, мужніх захисників України.
Солдат Яричевський Віктор Анатолійович призваний на військову службу за мобілізацією Тульчинським РТЦК та СП, служив стрільцем 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття рідним і близьким загиблого Героя, схиляємо голови у скорботі, розділяємо біль непоправної втрати, вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України.
Вічна слава Герою!