До лав Небесного війська приєднався ще один наш земляк. Герой захищатиме нас із небес…

Дата: 02.03.2024 14:30

Боротьба за нашу свободу забирає найкращих синів та доньок України. На превелике горе, на щиті повертається до рідного дому Стрільчук Валерій Віталійович, 7 березня 1977 року народження, житель Брацлавської громади.

Прийнятий на військову службу 26 грудня 2022 року Гайсинським РТЦК та СП, солдат Стрільчук Валерій Віталійович служив старшим стрільцем-оператором 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону.

10 лютого 2024 року в наслідок артилерійського обстрілу в селі Кліщіївка Бахмутського району Донецької області російський окупант забрав життя нашого Героя-захисника.

Мужній та сміливий, небайдужий до долі своєї країни саме таким  він залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Навіки у нашому серці — найкращий друг, щирий патріот, мужній та сміливий Воїн-Герой, який заплатив найвищу ціну за волю України. Доземний уклін, вічна пам’ять гідному Сину України.

Щирі співчуття рідним, близьким, бойовим побратимам.

Вічна пам’ять Герою!