Дякуємо за стійкість і відвагу нашим оборонцям

Дата: 04.03.2024 10:06

Сьогодні увесь світ переконався у стійкості й незламності української нації, у героїзмі та професійності наших воїнів.

Вони Герої, які пишуть новітню історію.

Війна торкнулася кожного українця, змінивши життя.

Так само змінився життєвий устрій і нашого земляка Кицюка Олега Івановича,  01 червня 1998 року народження, жителя с.Крикливець Крижопільської громади.

Будучи вчителем біології в с.Заболотне, Олег Іванович одягнув однострій та став на захист Батьківщини.

З 2021 року перебував на строковій службі, після повномасштабного вторгнення російського окупанта бере участь в активних бойових діях як доброволець.

За плечима нашого оборонця Авдіївка, Мар’їнка. Олег Іванович боронить українську землю на Донецькому напрямку.

За проявлену особисту мужність, стійкість, рішучість і успішне виконання бойових завдань відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних сил України, солдата Кицюка Олега Івановича нагороджено почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».

Щиро вітаємо з високою нагородою!

Пишаємось!

Низький уклін та велика подяка за захист. Нехай Господь Бог береже наших воїнів. Якнайшвидшої Перемоги нашій Україні!