Двох захисників з Вінниччини нагороджено Почесними нагрудними знаками Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест»
Сорокавосьмирічний СНІГУР Сергій Михайлович, житель с. Крижопіль Тульчинського району, змінив мирну професію будівельника на важкі будні військового.
Солдат Сергій Снігур спільно із побратимами давав відсіч російським окупантам на Донецькому напрямку в районі населених пунктів Красногорівка та Невельське. Високу відзнаку герою присвоєно за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.
Також за самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку «Золотим хрестом» нагороджено Віктора МАРЧУКА з Великої Стратіївки Тростянецької селищної громади.
58-річний старший солдат Віктор Федорович Марчук з перших днів війни пішов захищати Україну добровольцем. Воював на Луганському та Харківському напрямках.
«Дякую нашим воїнам за стійкість та відвагу! Слава і честь Героям!», - зауважив Сергій Борзов.