З глибокими співчуттями і вірою у Перемогу!

Дата: 04.03.2024 12:14

Чергова трагічна новина чорним крилом торкнулась Тульчинської громади.

02 березня 2024 року в Гайсинській центральній лікарні зупинилось серце нашого земляка. Лікарі боролись за його життя, проте, дива не сталось.

Легіони Небесного віська поповнив Стовбчатий Василь Михайлович, 02 вересня 1966 року народження, житель с.Журавлівка.

Солдат Стовбчатий Василь Михайлович водієм-електриком радіоролейного взводу радіоролейної роти радіоролейного батальойону.

Світлий, добрий спомин про звитяжного воїна, захисника України назавжди залишиться в серцях та спогадах його бойових побратимів, рідних і земляків!

Схиляємо голови у скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Василя Михайловича, розділяємо біль непоправної втрати, вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України.

Ціна свободи надвисока, тож ми над усе маємо зберегти пам’ять про відважного Воїна.

Вічна пам’ять Герою!