Ветеран з Вінниччини Роман Кашпур побив власний рекорд на Токійському марафоні 2024

Дата: 04.03.2024 15:17

Вінничанин Роман Кашпур, який втратив на війні кінцівку, пробіг Токійський марафон 2024, побивши власний рекорд.Ветеран з Вінниччини Роман Кашпур тримає в руках прапор України

Його результат - 4 години 50 хвилин 2 секунди. Це на годину кращий результат за всі попередні марафони.

Роман пробіг 42 км.

"Токійський марафон 2024 року - місію виконано. Це третій марафон із ТОП-6. Це той самий вектор, який повинен був показати, чи все правильно ми робили. - сказав на опублікованому після забігу відео Роман Кашпур. - Ми обов'язково переможемо на усіх фронтах і розбудуємо те, за що загинули і продовжують гинути наші побратими і посестри".

«Пишаємось незламним воїном, волонтером та спортсменом. Слава Україні та її Героям!» - зауважив Начальник ОВА Сергій Борзов.