Чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини
05 березня 2024 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини під головуванням начальника Тульчинської районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка.
Присутні заслухали питання щодо підсумків роботи служб у справах дітей Тульчинського району за 2023 рік та пріоритети на 2024 рік. Також було опрацьовано членами комісії питання щодо захисту прав дітей, розвитку мережі прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу. Особливу увагу було зосереджено на реалізації першочергових заходів по створенню патронатних сімей в територіальних громадах Тульчинщини.
Очільником району наголошено, що всі громади мають бути спроможні захистити кожну свою дитину, забезпечити їй найкращі умови для проживання, навчання та розвитку, зберегти дитині родину або віднайти нову, у разі набуття дитиною соціально-правового статусу.