Двох військовослужбовців Студенянської громади нагородженого орденами «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно

Дата: 07.03.2024 14:31

Моя війна, матусю, закінчилась.
Немає пострілів, і рана не болить.
Я знаю, що за мене ти молилась,
Але душа у небо вже летить…

Сьогодні, 7 березня 2024 року в с.Трибусівка Студенянської громади відбувся захід пам’яті Сокровіщука Вадима Олександровича та Босака Владислава Вікторовича, які загинули в російсько-українській війні.

Біля  пам'ятника воїнам односельцям Другої світової війни зібрались місцеві жителі, учні, вчителі, посадовці аби згадати Героїв земляків та їх подвиги.

Почесними гостями заходу були батьки загиблих Героїв – Анна Анатоліївна і Віктор Миколайович Босаки та Анжела Василівна Брайлян.

Присутні хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять оборонців, які віддали своє молоде життя за захист Батьківщини.

Молоді, вмотивовані, відважні, чесні, справедливі. Саме такими в спогадах односельців залишаться Вадим та Владислав, справжніми патріотами  з неймовірною відвагою.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено солдата  Сокровіщука Вадима Олександровича та солдата Босака Владислава Вікторовича.

Від імені Президента України Володимира Зеленського, відзнаки Глави держави вручили заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій та начальник третього відділу Тульчинського РТЦК та МП Роман Сватко.

«Для мене це велика честь і водночас важка місія. Немає таких слів, які б могли вгамувати біль рідних. Ми всі перед вами в неоплатному боргу. Низько схиляюсь перед вами батьками. Засвідчую свою повагу та шану за те, що виховали справжніх синів України. Висловлюю щирі слова подяки за синівський подвиг і велику батьківську жертву. Розумію, що жодні слова й нагороди не повернуть рідним близьких людей, але наш обов’язок – берегти пам’ять про них. Подвиг ваших синів будемо пам’ятати вічно, бо вони - Герої нашого часу!  Впевнений, що завдяки таким хлопцям – сміливим, відважним та нескореним – наша Україна була, є та буде! Героям Слава!», - зазначив під час вручення Володимир Скалій.

Сокровіщук Вадим Олександрович, 04 серпня 1997 року народження, загинув 27 січня 2023 року біля населеного пункту Красна гора Донецької області, внаслідок артилерійського обстрілу противником.

Босак Владислав Вікторович, народився 08 вересня 1997 року народження, загинув 7 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Мала Токмачка Пологівського району Запорізькової області.

Вічна пам’ять Героям!