Тульчинська громада у чорному горі

Дата: 08.03.2024 19:42

Трагічні новини продовжують линути до українських осель. Чергові болючі втрати. Надії та сподівання, які руйнуються вщент.

Тульчинську  громаду сколихнула сумна звістка про підтвердження загибелі Полоси Дениса Олександровича, 20 жовтня 1984 року народження, який вважався зниклим безвісти.

Завтра, навколішки з квітами та державними прапорами зустрічатимемо Героя, який повертатиметься на щиті в село Копіївка.

Солдат Полоса Денис Олександрович служив номером обслуги 1 гранатометного відділення протитанкового взводу 2 механізованого батальйону.

28 жовтня 2022 року в районі населеного пункту Опитне Покровського району Донецької області наш Герой-захисник прийняв свій останній бій.

Денис Олександрович  гідно і з честю виконав свій конституційний і військовий обов’язок, як зобов’язали його присяга і совість справжнього чоловіка.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, схиляємо свої голови перед мужністю та героїзмом воїна.

Вічна шана Герою!