10 березня в Україні відзначається День Державного Гімну

Дата: 10.03.2024 11:28

Державний Гімн України – один з головних державних символів України поряд із прапором і гербом.

Саме цього дня у 1865 році вперше пролунав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна».

Відтоді він став символом боротьби українського народу за незалежність.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, що сповнює серця гордістю за рідну країну, натхненням і бажанням жити і працювати на її благо.

Нині ж, коли українці крок за кроком звільняють свою землю від окупанта та захищають цінності європейської демократії, Державний Гімн України лунає в усіх куточках світу на знак підтримки й поваги до мужності та незламності українського народу.

Пісня "Ще не вмерла України і слава, і воля" є одним із головних символів нашої держави. Глибинне значення кожного слова гімну громадяни усвідомили з початком повномасштабного вторгнення військ російської федерації. Слова "Душу й тіло ми положим за нашу свободу" стали пророчими, а українці вкотре довели, що готові до кінця боротися з ворогом за свою незалежність. І обов'язково переможуть!

З Днем День Державного Гімну!

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк