Гаврилюка Ігоря Анатолійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно

Дата: 11.03.2024 14:16

На жаль ця жахлива війна забирає життя найкращих українських синів.

За  особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, солдата Гаврилюка Ігоря Анатолійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сьогодні, 11 березня 2024 року керівництво Томашпільської громади та представники Тульчинського РТЦК та СП від імені Глави держави вручили відзнаку батькам загиблого військовослужбовця  Анатолію Семеновичу та  Ользі Володимирівні, дружині Оксані, сину Андрію.

Гаврилюк Ігор Анатолійович, 17 серпня 1990 року народження, житель села Горишківка, загинув 17 грудня 2022 року при виконанні бойового завдання в населеному пункті Білогорівка Луганської області, потрапив під ворожий артилерійський обстріл.

Ми ніколи не забудемо і не пробачимо!

Вічна і світла пам’ять полеглим Захисникам України!