Юні вінничани впевнено перемагають у ІІ етапі «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 11.03.2024 16:34

Більше 1450 школярів та 161 команда Вінницької області виборюють першість у ІІ етапі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».Команда з черліденгу, яка бере участь у змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

У змаганнях з футзалу беруть активну участь 40 команд, а зі спортивного орієнтування – 26. Учасники та учасниці показали чудові результати з різних видів спорту, включаючи баскетбол, волейбол і черліденг.

Минулого тижня найактивнішими були команди Агрономічної, Іллінецької, Турбівської, Джуринської, Тиврівської та інших громад.

42 юних баскетболіста із 7 команд Тиврівської громади виборювали перемогу у масштабних змаганнях «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Зарядили позитивом всіх учасників і вболівальників черлідерки Строїнецького ліцею.

Кожне спортивне дійство вирує неймовірними емоціями, позитивним настроєм і шаленою підтримкою вболівальників.

Бажаємо й далі перемагати!