Шевчука Василя Миколайовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно
Нажаль, жорстока війна забирає найкращих синів нашої України, які стоять до останнього за свободу, незалежність, даючи відсіч російському агресору.
Ми ніколи не забудемо імена та подвиги Героїв, які віддали своє життя за Батьківщину. Серед них і Шевчук Василь Миколайович, житель смт.Шпикова.
Сьогодні, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов від імені Президента України Володимира Зеленського вручив дружині загиблого військовослужбовця орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким відповідно до Указу № 603/2023 від 28 вересня 2023 року, солдата Шевчука Василя Миколайовича нагороджено посмертно.
Очільник області висловив щирі слова співчуття Ользі Юріївні з приводу втрати чоловіка. «Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!», - сказав Сергій Борзов.
Шевчук Василь Миколайович загинув 15 березня 2023 року в результаті артилерійського обстрілу позицій противником в районі населеного пункту Спірне Донецької області.
Пам’ятаємо! Сумуємо!
Вічна слава Герою України!