Трагічна звістка для Студенянської громади: на фронті загинув військовий
Сімсот сорок дев’ятий день триває повномасштабне вторгнення. Дні, які наповнені горем та втратами українських родин. Російський окупант руйнує, нищить, вбиває, проливаючи кров наших громадян.
Все більше горя на нашій землі, все більше біди і сліз. Трагічна звістка знову обпікає нестерпним болем, рве душу.
Вчора, 12 березня 2024 року, в районі населеного пункту Токмачка Пологівського району Запорізької області агресор забрав життя Гуркала Сергія Миколайовича, 16 травня 1981 року народження, жителя с.Гонорівка Студенянської громади.
Сержант Гуркало Сергій Миколайович служив навідником оператора 2 взводу оперативного призначення 2 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 4 батальйону оперативного призначення.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття рідним, близьким, поділяємо важке горе, схиляємо голови у скорботі.
Вічна пам'ять і слава українському Воїну!
Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі.