Бучацького Ігоря Васильовича нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно

Дата: 15.03.2024 12:10

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указу Президента України  № 693 від 16 жовтня 2023 Бучацького Ігоря Васильовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сьогодні, заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій та завідувач другого відділу РТЦК та СП Володимир Мороз від імені Глави держави Володимира Зеленського вручили державну відзнаку батьку загиблого Героя Василю Дмитровичу.

Посадовці виразили слова глибокої вдячності та співчуття.

«Дякуємо вам, Василю Дмитровичу, за сина. Ви виховали  справжнього Героя. Він пішов захищати нашу країну та кожного із нас. Ігор є прикладом  мужності, незламності  і героїзму. Пам’ять про нього, про всіх загиблих Небесних Ангелів, – це і  наш біль,  наша гордість”, - звернувся до батька загиблого Героя заступник начальника РВА Володимир Скалій.

Солдат Бучацькій Ігор Васильович, народився 03 серпня 1985 в селі Вербка, нині Городківської громади Тульчинського району. Мобілізований  22 березня 2023 року. Був водієм 4 аеромобільного відділення 1 аеромобільного взводу 4 аеромобільної роти аеромобільного батальйону.

27 серпня 2023 року, поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області російський окупант забрав життя Ігоря Васильовича.

Після проведення офіційної частини заходу посадовці району, громади, представники Тульчинського РТЦК та СП, родина відвідали Алею слави в с.Городківка, вклонившись загиблим воїнам та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх, хто загинув в російсько-українській війні.

Пам`ятаємо про тебе, Герою-захиснику. Не забудемо! Не пробачимо! Герої не вмирають – вони живуть у наших серцях.

Низький уклін батькові Героя за виховання Патріота, сина рідної землі.