Кожен Герой-захисник – навіки в наших серцях, назавжди в строю
Трагічні події в місті Одеса, 15 березня 2024 року сколихнули всю Україну та Світ. Російський терорист завдав подвійного удару по місту. Жахливі кадри та втрати. Події в Одесі сколихнули і нашу Тульчинщину, адже трагічною новиною увірвались в село Студене.
Під час російського терористичного нападу по Південній Пальмірі, загинув Московчук Віталій Анатолійович, 18 вересня 1984 року народження. Ким буде в дорослому житті Віталій знав ще з дитинства, адже народився в сім’ї військових. З лютого 2023 року проходив службу.
Московчук Віталій Анатолійович був капралом поліції в поліцейському зводі, управління поліції особливого призначення (штурмовий полк "Цунамі") Департаменту поліції особливого призначення "об'єднана штурмова бригада національної поліції України "Лють".
Смуток за загиблим військовослужбовцем наповнює серця кожного з нас. Нехай пам'ять про Героя-захисника буде вічною, а його подвиг завжди нагадуватиме про вартість свободи й незалежності нашої держави.
Кожен Герой-захисник – навіки в наших серцях, назавжди в строю.
Тульчинська районна військова адміністрація співчуває рідним та близьким. Розділяємо гіркоту вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Світла пам’ять Герою!