Шановні працівники житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення!
Сфера, у якій ви працюєте, забезпечує комфортне життя людей, життєдіяльність підприємств і установ, закладів соціальної сфери.
Від щоденної праці та професіоналізму працівників комунальних підприємств залежить затишок і комфорт наших домівок, чистота та ошатність вулиць, забезпечення нормальної життєдіяльності району. Сфера житлово-комунальних та побутових послуг є одна з найважливіших соціально значимих складових економіки. Вона визначає комфортність життя людей і, як наслідок, їх соціальне самопочуття.
Не зважаючи на складну ситуацію, яку переживає сьогодні наша держава, завдяки вашій щоденній клопіткій праці, робиться все можливе для розвитку інфраструктури нашого району, докладаються всі зусилля задля добробуту його мешканців.
Прийміть з нагоди свята слова щирої вдячності за самовіддану працю і щедрі побажання доброго здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.
З святом,
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк