Ви працюєте з людьми і для людей! Благоустрій наших територій та комфорт побуту – то є ваша заслуга! - Сергій Борзов

Дата: 17.03.2024 08:59

Начальник ОВА Сергій Борзов привітав усіх причетних зі святом.

«Ви працюєте з людьми і для людей! Благоустрій наших територій та комфорт побуту – то є  ваша заслуга! Комунальна сфера і в мирний час досить складна, а під час війни на вас лежить подвійне навантаження і подвійна відповідальність!» - зазначив очільник області.

Також Сергій Борзов додав, що у всіх нас попереду багато роботи з наведення порядку, розчистки територій та благоустрою.

«З професійним святом, шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Вінниччини!Дякую за вашу щоденну працю. Успіхів у роботі, тепла та родинного затишку. Наближаємо нашу Перемогу разом!» - резюмував Начальник ОВА.