На Вінниччині триває чемпіонат області з баскетболу серед чоловіків

Дата: 18.03.2024 11:20

Начальник ОВА Сергій Борзов привітав учасників чемпіонату області з баскетболу серед чоловіків, який проводиться на Вінниччині.Начальник ОВА Сергій Борзов, голова федерації баскетболу Вінницької області Сергій Дусь та баскетболісти

За словами керівника регіону, такого рівня змагання були започатковані минулого року. Тоді змагались 11 команд регіону.

Цьогоріч першість виборюватимуть 16 команд із Вінниці, Липовця, Калинівки та Могилева-Подільського.

За рівнем підготовки команди поділені на два дівізіона: А та Б.

Свою майстерність в день відкриття чемпіонату продемонстрували  БК "Ветерани" та "Могилів-Подільський". Перемогу здобула БК "Могилів-Подільський".

«Приємно було бачити під час гри командну роботу та влучні попадання у кільце. Змагання триватимуть до середини травня. Щотижня баскетболісти гратимуть 5-6 ігор. Дякую нашим захисникам за те, що можемо проводити змагання у рідному місті. Вболівайте за свою команду! Нехай переможе сильніший! Слава Україні!» - зазначив Сергій Борзов.