Захисник з Вінниччини Станіслав СОРОЧИНСЬКИЙ отримав високу нагороду - «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ

Дата: 20.03.2024 14:53

Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.Захисник та нагорода

Старший сержант нагороджений за сумлінне виконання обов'язку, проявлені мужність і героїзм під час захисту України від ворога.

Захисник родом із с. Моївка Бабчинецької громади Могилів-Подільського району. У мирний час працював на цукровому заводі.

З 2015 року призваний до лав ЗСУ, учасник АТО/ООС. Далі перебував у резерві.  А з першого дня повномасштабної війни пішов захищати Україну.

Станіслав Сорочинський - командир танкового відділення. Його підрозділ дає відсіч російським окупантам на Донецькому напрямку.

«Щиро вітаю з почесною відзнакою! Дякую за відвагу і захист!» - зауважив Сергій Борзов.