Навіки в пам'яті, назавжди у строю
Важкі втрати і сльози знову приносить у Тульчинську громаду війна. За незалежність та волю України загинув ще один її син – Процько Іван Олексійович, 09 жовтня 1985 року народження, житель с.Мазурівка.
Молодий, вмотивований, відважний, чесний, справедливий, добрий. Іван був прикладом справжнього чоловіка та патріота, відзначався неймовірною відвагою. Справжній товариш, надійний та вірний побратим, людина слова та честі.
Солдат Процько Іван Олексійович служив стрільцем 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу механізованої роти.
5 березня 2024 року в районі населеного пункту Первомайське Покровського району Донецької області російський окупант обірвав лінію життя нашого Героя-захисника.
На жаль, ми втрачаємо молодих патріотів, перспективних людей, мужніх захисників України. Це неможливо осягнути.
Схиляємо голови у скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Івана Олексійовича, розділяємо біль непоправної втрати, вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України.
Вічна слава Герою!