Губаровського Сергія Михайловича нагородженого орденом «За мужність» ІІІ степеня – посмертно

Дата: 22.03.2024 15:59

На жаль, ми втрачаємо молодих патріотів, перспективних людей, мужніх захисників України. Це неможливо осягнути. Російський окупант завдає болючих ран українським громадянам, які в російсько-українській війні втрачають своїх близьких та рідних.

Сьогодні, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, від імені Президента України Володимира Зеленського вручив орден «За мужність» ІІІ степеня, яким посмертно нагороджено Губаровського Сергія Михайловича.

Відзнаку від імені Глави держави передано батькам військовослужбовця Михайлу Володимировичу та Світлані Василівні.

Очільник області виразив слова підтримки та співчуття подружжю Губаровських, жителям с.Тернівка Крижопільської громади.

Старший  солдат Губаровський Сергій Михайлович загинув 2 березня 2023 року, в результаті обстрілу позицій противником в районі населеного пункту Спірне Донецької області.

Наш Герой-захисник служив навідником-оператора 2 взводу розвідки спеціального призначення роти розвідки спеціального призначення військової частини  3028 Західного ОТО Національної Гвардії України.

Неможливо висловити біль втрати. Але поки ми будемо пам’ятати наших захисників - вони будуть живі для нас.

Вічна слава Герою!