Він ангелом злетів на небо

Дата: 24.03.2024 09:07

На фронті в боротьбі з окупантами віддав своє життя за Україну ще один Герой, наш земляк – Лозіцький Сергій Вікторович, 3 червня 1977 року народження, житель смт.Томашпіль.

Україна продовжує втрачати своїх найкращих синів у боротьбі з російським окупантом. Кожне сповіщення про загибель – то глибока рана у серцях кожного з нас та України в цілому.

Солдат Лозіцький Сергій Вікторович служив водієм взводу протитанкових керованих ракет.

20 березня 2024 року під час ворожого обстрілу з стрілецької зброї в районі населеного пункту Майорськ Донецької області Сергій Вікторович отримав поранення несумісні із життям.

Вічна та світла пам'ять Герою, який мужньо захищав рідну землю та віддав своє життя за мир в Україні, за свою родину та наш спокій.

Хай земля буде пухом вірному Сину України. Щирі співчуття батькам Василю Микитовичу та Галині Броніславівні, брату Василю, рідним, друзям та близьким загиблого воїна.

У зв’язку із втратою на фронті Героя-земляка, у Томашпільській громаді оголошено трьохденні дні жалоби.

Вічна пам’ять Герою!