Він ангелом злетів на небо
На фронті в боротьбі з окупантами віддав своє життя за Україну ще один Герой, наш земляк – Лозіцький Сергій Вікторович, 3 червня 1977 року народження, житель смт.Томашпіль.
Україна продовжує втрачати своїх найкращих синів у боротьбі з російським окупантом. Кожне сповіщення про загибель – то глибока рана у серцях кожного з нас та України в цілому.
Солдат Лозіцький Сергій Вікторович служив водієм взводу протитанкових керованих ракет.
20 березня 2024 року під час ворожого обстрілу з стрілецької зброї в районі населеного пункту Майорськ Донецької області Сергій Вікторович отримав поранення несумісні із життям.
Вічна та світла пам'ять Герою, який мужньо захищав рідну землю та віддав своє життя за мир в Україні, за свою родину та наш спокій.
Хай земля буде пухом вірному Сину України. Щирі співчуття батькам Василю Микитовичу та Галині Броніславівні, брату Василю, рідним, друзям та близьким загиблого воїна.
У зв’язку із втратою на фронті Героя-земляка, у Томашпільській громаді оголошено трьохденні дні жалоби.
Вічна пам’ять Герою!