Чергова смута та втрата оповила наші душі

Дата: 25.03.2024 12:37

Сьогодні в селі Крищинці Тульчинської громади, за рішенням родини, в останню земну дорогу проведуть  Когута Івана Івановича, 27  березня 1969 року народження, жителя села  Ковалівка Немирівської територіальної громади.

Старший  солдат Когут Іван Іванович служив номером обслуги 1 відділення 3 взводу оперативного призначення 4 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 2 батальйону оперативного призначення.

Виконуючи бойове завдання за призначенням із забезпечення оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, поблизу населеного пункту Стельмахівка Сватівського району Луганської області, 17 березня 2024 року наш Герой-захисник загинув.

Кілька днів не дожив до свого 55 річчя.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.

Іван Іванович був прикладом мужності, відданості та невпинної віри в ідеали свободи та незалежності. Його жертва ніколи не буде забута, а його пам’ять завжди буде жити серед нас!

Вічна пам’ять Герою!