Чергова смута та втрата оповила наші душі
Сьогодні в селі Крищинці Тульчинської громади, за рішенням родини, в останню земну дорогу проведуть Когута Івана Івановича, 27 березня 1969 року народження, жителя села Ковалівка Немирівської територіальної громади.
Старший солдат Когут Іван Іванович служив номером обслуги 1 відділення 3 взводу оперативного призначення 4 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 2 батальйону оперативного призначення.
Виконуючи бойове завдання за призначенням із забезпечення оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, поблизу населеного пункту Стельмахівка Сватівського району Луганської області, 17 березня 2024 року наш Герой-захисник загинув.
Кілька днів не дожив до свого 55 річчя.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Іван Іванович був прикладом мужності, відданості та невпинної віри в ідеали свободи та незалежності. Його жертва ніколи не буде забута, а його пам’ять завжди буде жити серед нас!
Вічна пам’ять Герою!