Відбулася  просвітницька робота щодо навчання в  Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

Дата: 25.03.2024 14:59

Днями в Тульчинський район завітали фахівці  Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

22 березня із заступником начальника відділу комплектування 24 прикордонного загону Ярославою Марусяк  та старшим сержантом Наталією Бурмак зустрівся начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк. Обговорили профорієнтацію старшокласників, враховуючи чинники воєнного сьогодення.

У співпраці з Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького зреалізовано спільний  просвітницький проєкт.

«Профорієнтація в школі є важливою складовою для розширення світогляду старшокласників, адже допомагає учням пізнати більше про різні професії та можливості кар’єрних успіхів у майбутньому», - підкреслив в розмові Олександр  Гаврилюк.

Після робочої зустрічі з очільником району серед старшокласників першого, другого та третього ліцеїв міста Тульчин та Кирнасівського ліцею Тульчинської міської ради було організовано зустріч.

Під час якої були обговорені питання умов вступу до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, переваг навчання та перспектив професійного росту.

Адже, військові професії в умовах сьогодення є найзатребуванішими. Сучасний військовослужбовець повинен володіти певним багажем спеціальних знань, бути практичним, рішучим, ініціативним, готовим до ризику, наполегливим, відповідальним, переконливим, мати активну життєву позицію та бути  патріотом своєї Батьківщини.

Здобувачі освіти громади переглянули  проморолик про сучасний провідний вищий військовий навчальний заклад, єдиний на теренах України, який здійснює підготовку персоналу для прикордонного відомства – офіцерів нової формації, справжніх патріотів Батьківщини, з високим рівнем професійної компетенції.

Також окремо  ознайомилися із спеціалізацію факультетів військового закладу вищої освіти.

На всі питання одинадцятикласників фахівці академії дали вичерпні відповіді.

Юних слухачів особливо зацікавила спеціальність «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська»,  «Психологія» та «Безпека державного кордону».

Адміністрації закладів та учні подякували за змістовну просвітницьку  роботу представникам Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.