Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Без сумніву, ваша мужність, вірне служіння народу України, готовність прийти на допомогу в складні хвилини заслуговують на повагу та шану усього українського народу, ви своєю важливою справою постійно нагадуєте усьому світу прo те, щo Україна у надійних руках.
Честь, мужність, закон – ваше гасло, написане кров'ю патріотів.
Висловлюю слова подяки усім, хто зараз боронить нашу рідну землю від російських військ. Низький уклін усім ветеранам та вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали найдорожче - своє життя за встановлення миру і спокою на рідній землі.
Щира вдячність вам, бійцям Національна гвардія України, за вашу нелегку службу.
Бажаю вам всіляких успіхів і досягнень в почесній справі служіння Україні.
Слава Україні!
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк