Герої-захисники серед нас!
Щодня мужні українські захисники протистоять російській навалі, тримаючи позиції на передній лінії оборони. Захищаючи країну, ви демонструєте справжній героїзм, який формує наш код нації!
Ви хоробрі лицарі, наші Герої.
Серед яких і наш земляк Садовнік Леонід Олександрович, військовослужбовець з с.Вишківці Брацлавської громади.
За проявлену особисту мужність, стійкість, рішучість і успішне виконання бойових завдань Садовніка Леоніда Олександровича нагороджено почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».
Це не перша висока нагорода такого ґатунку.
За участь у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та активного сприяння з виконання таких заходів, в 2022 році наш земляк отримав відзнаку від Президента України Володимира Зеленського "За оборону України".
Нині Леонід Олександрович продовжує боронити Україну від російського окупанта.
Щиро дякуємо за захист Батьківщини нашому Герою-земляку та вітаємо з державними нагородами.
Бажаємо Леоніду Олександровичу козацького здоров’я, міцності духу, стійкості у боротьбі з ворогом.
Слава Україні!