Участь в 46 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання
Сьогодні відбулась 46 сесія Піщанської селищної ради 8 скликання.
В роботі взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Депутати проголосували за внесення змін до рішення 2 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року №42 «Про затвердження Програми забезпечення мобілізаційної підготовки, мобілізації та оперативного реагування на загрози на території Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки» та внесено зміни до Програми «Розвиток житлово-комунального господарства на території Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки».
Ключовими питаннями також були затвердження Програми фінансової підтримки патронатних родин Піщанської територіальної громади на 2024 рік та затвердження Програми «Локалізація та ліквідація амброзії полинолистої на території Піщанської територіальної громади на 2024-2028 роки».
Прийнято ряд рішень із земельних питань, що стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, виготовлення проекту із землеустрою, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою тощо.
Також на пленарному засіданні сесії слухалось питання про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Тульчинський РТЦК та СП Міністерства оборони України).
Депутатами опрацьовано ряд питань із забезпечення життєдіяльності громади.
Очільник району подякував депутатам ради за виважену й конструктивну позицію, активну роботу по прийняттю необхідних рішень.
У результаті роботи сесії з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.