На Вінниччині відбулося засідання чергової 51 сесії обласної Ради 8 скликання

Дата: 29.03.2024 12:19

Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданні чергової 51 сесії обласної Ради 8 скликання.Начальник ОВА Сергій Борзов під час засідання

Там очільник області разом з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим та командиром  в/ч 3028 НГУ полковником Олегом Мироненком за допомогу Силам оборони України та особистий внесок у наближення Перемоги вручили подяки від командування «Червона Калина» головам Глухівецької, Сутисківської, Мурафської, Калинівської, Якушинецької, Теплицької, Муровано-Куриловецької громад, а також керівникам Жмеринської та Хмільницької РВА.

Під час засідання чергової сесії сьогодні депутати області розглянули 20 питань порядку денного.

Затвердили важливі регіональні програми та заслухали інформацію про виконання рішень минулих сесій обласної Ради 8 скликання.

Крім цього, було внесено зміни до рішень обласної Ради щодо окремих питань комунальної власності та надання дозволів на розробку проєктів землеустрою комунальним підприємствам області.

«Сьогодні ухвалено низку важливих рішень. Пріоритет - підтримка обороноздатності країни. Працюємо далі». – підкреслив Сергій Борзов.